کالای خواب پاندا
خانه / پتو مسافرتی / خرید پتو مسافرتی کودک طرح عروسکی

خرید پتو مسافرتی کودک طرح عروسکی

پتو مسافرتی کودک می تواند با طرح های عروسکی، فانتزی، ساده و تک رنگ، قابل تولید باشد که برای خرید عمده شما مشتریان از تمامی شهرها، بهترین نوع پتوهای مسافرتی بچه گانه را آماده نموده ایم. سفارش انواع پتو مسافرتی و دریافت قیمت درب کارخانه را از طریق این مجموعه می توانید به انجام رسانید.

 پتو بچه گانه

پتو مسافرتی کودک هم به عنوان بخش دیگری از تولیدات کارخانه های پتو بافی می باشد که در کشور ما هم بهترین و معروف ترین شرکت ها در زمینه تولید پتو بچه گانه فعالیت می نمایند و سبک ترین نمونه پتوهای مسافرتی را با بهترین جنس و کیفیت، توانسته اند عرضه نمایند.

پتو مسافرتی مخصوص کودک

تولید پتو مسافرتی مخصوص کودک

تولید پتو مسافرتی از جمله تخصص هایی است که در شرکت هایی همچون پتو نرمینه، پتو لاله، پتو سیمین، پتو شادیلون، پتو پایا و … وجود دارد و این شرکت های پتو بافی، امروزه ایده پردازی های خوبی به انجام رسانیده اند و موفق به تولید بهترین پتوهای عروسکی شده اند.

در تولید پتو، بهترین الیافی که مورد استفاده قرار می گیرد، عبارت است از الیاف پلی استر و آکریلیک، و شرکت های خوب، بهترین نوع الیاف را در خط تولید خود، استفاده می نمایند.

مدل پتو مسافرتی کودک

مدل پتو مسافرتی کودک

پتو نوزادی شادیلون، یکی از برندهای تولیدی ایرانی می باشد که این محصول، با اندازه ۸۰*۱۱۰ سانتی متر تولید می شود و طرح ها و رنگ بندی های مختلفی توسط این گروه، در تولید پتو مسافرتی نوزادی، ارائه می شود.

باب اسفنجی، یکی از شخصیت های کارتونی محبوب می باشد که از آن به جهت تولید پتوهای بچه گانه دخترانه و پسرانه استفاده می شود.

پتو مسافرتی کودک طرح عروسکی

پتو مسافرتی کودک طرح عروسکی

طرح های عروسکی بیشماری وجود دارد که در تولیدات پتو مسافرتی ژله ای بچه گانه، مورد استفاده قرار می گیرد و در این میان، می توان به پو، پاندا، میکی موس، سیندرلا، آدم برفی و … اشاره نمود.

تمامی این طرح با بهترین ترکیب رنگی ممکن، تولید شده اند که برای خرید عمده آن ها می توانید از طریق این مجموعه، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

پتو مسافرتی کودک

خرید پتو مسافرتی کودک طرح عروسکی

بهترین پیشنهاد که در خرید پتو مسافرتی کودک می توان در اختیار مشتریان قرار داد، پتو مسافرتی شادیلون خواهد بود که با بهترین مدل های عروسکی، چاپ و تولید آن ها انجام می شود.

اگر قصد سفارش عمده پتو مسافرتی شادیلون را دارید می توانید هم اکنون با ما، ارتباط خود را برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مژده مرشدی
شماره موبایل: 09125824399

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید پتو ارزان قیمت در تهران

فروش عمده پتو ارزان | صادرات پتو مسافرتی تیسا

فروش عمده پتو ارزان مسافرتی تیسا، موقعیت را برای صادرات پتو به بازارهای عراق و …

پاسخی بگذارید