کالای خواب پاندا
خانه / پتو یک نفره / مراکز فروش عمده پتو در تهران | پتو یک نفره گل برجسته لاله | پاندا

مراکز فروش عمده پتو در تهران | پتو یک نفره گل برجسته لاله | پاندا

مراکز فروش عمده پتو در تهران

مراکز فروش عمده پتو در تهران با ارائه مدل هایی همچون پتو یک نفره گل برجسته لاله، پتو دونفره، پتو تک رنگ، پتو گل دار و …، به عنوان یک موقعیت خوب تجاری برای تامین پتو با قیمت رقابتی می باشد. فروش اینترنتی پتو، یک مسیر و پل ارتباطی سریع و کم هزینه میان کارخانه و شما خواهد بود.

امروزه با گسترش کارخانجات تولید کننده پتو، کسب و کار در این زمینه هم به خوبی رونق داشته و متقاضیان زیادی هستند که تمایل به سفارش عمده پتو دارند.

یکی از بهترین برندهایی که در حال حاضر در شهر قم، اقدام به فعالیت می نماید، تولیدی پتو لاله مهرگان خواهد بود که محصولات متنوعی را تولید و عرضه نموده است.

محصولات پتو لاله

محصولات تولیدی پتو لاله مهرگان

محصولاتی که توسط کارخانه پتو لاله مهرگان عرضه می شود از تنوع و گستردگی خوبی برخوردار می باشد که سبب شده تا امکان پاسخگویی به طیف نیازهای مختلفی از مشتریان، فراهم شود.

از جمله این تولیدات، می توان به پتو اسپانیایی اشاره نمود که این مدل پتوی یک نفره و دونفره، از سنگین ترین و باکیفیت ترین محصولات این شرکت می باشد که رنگ و طرح جذابی هم دارد.

پتو گل برجسته زنبق یک نفره

اما پتو زنبق و پتو پیچک یک نفره گل برجسته هم بخش دیگری از محصولات تولیدی شرکت لاله مهرگان خواهد بود که به دلیل دارا بودن کیفیت و قیمت متوسط، یک محصول بسیار پرفروش می باشد.

پتو یک نفره زنبق در کارتن های چهارده عددی بسته بندی می شوند اما در خصوص پتو پیچک باید گفته شود که با توجه به این که درجه یک و نیم پتو زنبق می باشد، عمدتا بدون بسته بندی در دسترس مشتری قرار می گیرد.

شرکت پاندا

صادرات پتو ایرانی گل برجسته

صادرات پتو ایرانی گل برجسته را می توان برای کشورهای متعددی برنامه ریزی نمود و امروزه، حجم قابل توجهی از تولیدات پتو، به کشورهایی همچون آذربایجان، صادر می شود.

این کشورها، به خوبی می توانند مستقیم با کارخانه تولیدی پتو هم ارتباط داشته باشند و حتی تاجران این عرصه فعالیتی هم به راحتی و با یک تماس، برای سفارش عمده انواع پتو گل برجسته ایرانی می توانند اقدام نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مژده مرشدی
شماره موبایل: 09125824399

مطلب پیشنهادی

پتو یک نفره افرا چهار فصل

سایت تولیدی پتو یک نفره افرا چهار فصل

پتو یک نفره افرا مدل چهار فصل که توسط شرکت تولیدی به نخ سازان تولید …

پاسخی بگذارید