کالای خواب پاندا
خانه / پتو مسافرتی / قیمت پتو مسافرتی طوسی درجه یک

قیمت پتو مسافرتی طوسی درجه یک

پتو مسافرتی طوسی که با نام پتو نمدی هم شناخته می شود، با بهترین قیمت های عمده فروشی آماده عرضه می باشد که شما می توانید سفارش عمده این نوع پتوها را مستقیم به تولید کننده ارائه نمایید و پتوهایی با وزن های خوب و استاندارد را تهیه نمایید.

پتو نمدی

یکی از دیگر پتوهایی که در بازار، از میزان مصرف بالایی برخوردار می باشند، پتو سربازی و یا پتو نمدی است که از آن ها به عنوان پتو مسافرتی هم می توان استفاده نمود و تولید چنین پتوهایی در ایران، با حجم و ظرفیت خوبی انجام می شود.

پتو مسافرتی تک رنگ

پتو مسافرتی تک رنگ

تولید پتو تک رنگ مسافرتی هم به نوبه خود می تواند عاملی برای ایجاد کاربردهای مختلف برای این محصول باشد و تولید پتو سربازی با رنگ طوسی و خاکی هم امکان پذیر خواهد بود.

همچنین پتو مینک هم نمونه دیگری از پتوهای مسافرتی موجود در بازار می باشد که اغلب از وزن های سنگین تری برخوردار هستند.

صادرات پتو مسافرتی طوسی

صادرات پتو مسافرتی طوسی

ویژگی هایی که در پتو مسافرتی تک رنگ با رنگ هایی مانند طوسی، آبی، سبز و … وجود دارد سبب شده تا این محصول برای صادرات هم گزینه خوبی به حساب آید.

در نتیجه تاجران زیادی هستند که متقاضی برای خرید عمده انواع پتو مسافرتی خواهند بود که شرایط برای آن ها، هموار و دسترس پذیر شده است.

پتو مسافرتی طوسی رنگ

خرید عمده پتو مسافرتی طوسی رنگ

در خرید عمده پتو مسافرتی ایرانی، این امکان برای مشتریان وجود دارد که رنگ بندی های مختلفی را انتخاب و سفارش دهند و علاوه بر رنگ، وزن پتو هم از دیگر شاخصه هایی است که می توانید آن را مشخص نمایید.

تولیدات پتو سربازی توسط شرکت هایی همچون زمرد در بازار انجام می شود که اگر شما بخواهید این نوع پتوهای ایرانی را خریداری کنید، می توانید با ما در تماس باشید.

پتو مسافرتی طوسی

قیمت پتو مسافرتی طوسی درجه یک

برای دریافت بهترین قیمت بازار در خصوص خرید عمده پتو مسافرتی درجه یک که به صورت تک رنگ تولید می شود، سایت اینترنتی می تواند یکی از موقعیت های خوب به حساب آید.

بهره مندی از چنین فرصت همکاری در خصوص سفارش پتو مسافرتی، برای کلیه مشتریان در تمامی شهرها، امکان پذیر شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مژده مرشدی
شماره موبایل: 09125824399

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید پتو ارزان قیمت در تهران

فروش عمده پتو ارزان | صادرات پتو مسافرتی تیسا

فروش عمده پتو ارزان مسافرتی تیسا، موقعیت را برای صادرات پتو به بازارهای عراق و …

پاسخی بگذارید